AKADEMIE ŘIDČŮ

Na trhu přepravních a dopravních společností je dlouho trvající nedostatek kvalitních řidičů, díky této skutečnosti jsme připravili od konce února 2016 ve spolupráci s pracovními úřady a několika přepravními a dopravními společnostmi projekt „AKADEMIE ŘIDIČŮ“

Dopravní nehoda – co dělat, na co nezapomenout?

Každý účastník dopravního provozu by měl vědět, co dělat při dopravní nehodě. I když je to záležitost vskutku nemilá, může se přihodit kdykoliv. Může vás to potkat při cestě do práce, anebo například při cestě na dovolenou, anebo třeba jen na nákup. Stejně tak to může potkat řidiče, který má za sebou statisíce najetých kilometrů, ale i začátečníka.

Výuka v silném provozu, jednoznačná výhoda

Mezi autoškolou ve městě a vesnici je obrovský rozdíl! Plánujete autoškolu, ale nevíte, do které se přihlásit? Jde vám kromě vstřícného přístupu i o to, abyste se naučili vše potřebné?

Jak předejít dopravním nehodám

I přesto, že žijeme v moderní době, kdy jsou ve vozidlech přítomné nejrůznější bezpečnostní systémy, stále dochází k dopravním nehodám. Ve většině případů je to vlivem lidské nepozornosti či agresivity za volantem. Lidé se často neumějí na silnicích chovat a mnohdy na to doplácejí právě řidiči, kteří se chovají slušně.

Autoškola v zimě

Pojďte se učit řídit v zimě. Máte strach, že to bude náročné, a chcete nechat autoškolu raději na nějaké teplejší roční období? Chcete poslat do autoškoly svého potomka, ale nejste si jisti, jestli by to v zimě zvládl? Tak se na to pojďme podívat podrobněji.

Kategorie článků

Aktuality Good driver s.r.o.

  • Jaký je rozvrh výuky teorie na další měsíc?
  • Jaké jsou slevové akce v naší autoškole?
  • Zajímají vás novinky a změny v zákonech týkající se řidičských průkazů a provozu vozidel na pozemních komunikacích?

To vše naleznete v článcích publikovaných naší autoškolou.